Zadzwoń

+48 509 422 022

Lokalizacja

….

Email

kontakt@katarzynahylinska.com

Jesteś tu pierwszy raz?

Zadzwoń: 509 422 022

Caching indywidualny oraz grupowy, warsztaty, szkolenia.

Pracuję w procesach indywidualnego oraz grupowego coachingu językowego, na sesjach stacjonarnych lub online.  Należę do globalnego zespołu licencjonowanych trenerów NeuroLanguage® Coaching, w ramach którego realizuję w Polsce warsztaty certyfikacyjne NeuroLanguage® Coaching Certification adresowane do nauczycieli języków obcych oraz NeuroLanguage® Communication skierowane do nauczycieli, trenerów, specjalistów z branży HR – obydwa akredytowane przez ICF USA..

Pomagam tworzyć kulturę uczenia się języków obcych w organizacjach projektując i realizując strategię szkoleniową spójną z kierunkiem rozwoju biznesu – od rozmów strategicznych, poprzez pracę coachingową i warsztatową, po określenie skuteczności podjętych działań rozwojowych.

Tworzę wciąż ewoluujący cykl autorskich warsztatów rozwojowych, w których czerpię z najnowszych wyników badań nad mózgiem. Jest on owocem moich wieloletnich obserwacji siebie i ludzi, z którymi pozostaję w relacjach – zarówno biznesowych, jak i prywatnych.

Zadzwoń do mnie lub
wyślij wiadomość Online

Przetwarzanie Danych Osobowych

Zapraszam więc do wspólnej podróży z miejsca, w którym się aktualnie znajdujesz, do miejsca, w którym chcesz się znaleźć.

Katarzyna Hylińska
Accredited Language Coach