Kim jestem?

Nazywam się Kasia Katarzyna Hylińska

Jestem i czuję się przede wszystkim człowiekiem. Temu aspektowi siebie daję uwagę i staram się otaczać go najczulszą opieką.

W każdej relacji, którą współtworzę, po drugiej stronie zawsze znajduje się człowiek. Przyglądam mu się i go słucham. Widzę go i słyszę w jego indywidualności. W poczuciu tego, jak mocno połączeni jesteśmy jako ludzie, ale też jak bardzo się pomiędzy sobą różnimy.

Przestrzeń relacji ze mną to miejsce dla Ciebie. Miejsce, w którym możesz wybrzmieć Ty jako Ty. Być blisko człowieka w sobie. Niezależnie od ról, jakie pełnisz. Niezależnie od stanowisk, które piastujesz, niezależnie od celów, które pomagam Ci osiągnąć. To Ty decydujesz

Co robię?

W procesie coachingowym dbam o to, abyś stanęła/stanął na swoim miejscu.
Żebyś zobaczył i usłyszał siebie w swojej prawdzie.
Pomagam Ci dotknąć autentycznej motywacji do zmiany, której chcesz dokonać. Motywacji, którą zawsze nosisz w sobie i która często nie ma żadnego związku z oczekiwaniami nakładanymi na Ciebie przez otoczenie.
Nie, nie zmotywuję cię do zmiany. Ale z radością posłucham co i gdzie Cię woła. Tam wspólnie z Tobą popatrzę. I tam pomogę Ci dotrzeć.

 

Tak więc...

Spotkajmy się w miejscu, w którym aktualnie jesteś.
Uznajmy Twoje dotychczasowe doświadczenia.
Nie wiem, co jest dla Ciebie dobre.
Nie wiem, czego chcesz się nauczyć i jak.
Wiem, jak pomóc Ci znaleźć odpowiedzi na pytanie jak dojść do nowego, lepszego, choć jeszcze nieznanego w Twoim życiu.

Posłuchajmy razem

Jakiej zmiany szukasz?
Czego potrzebujesz na tą chwilę?
Krok po kroku, po twojemu, pójdźmy tam, gdzie chcesz się znaleźć.

Zapraszam do dialogu, zapraszam do doświadczania, zapraszam do nowego

Po twojemu. Z moim cichym prowadzeniem.

KIM JESTEM &
CZYM SIĘ ZAJMUJĘ

Od 18 lat działam w obszarze związanym z nauczaniem języka angielskiego oraz szkoleń w języku angielskim.

  • Uczę języka inaczej.
  • Uczę, że można inaczej.
  • Uczę jak się uczyć.
  • Uczę jak nauczać.

Specjalizuję się w coachingu językowym NeuroLanguage Coaching® i jestem prekursorką tej koncepcji w Polsce. Jestem akredytowanym przez International Coach Federation oraz certyfikowanym przez Efficient Language Coaching coachem na poziomie Professional NeuroLanguage Coach.
Pracuję w procesach indywidualnego oraz grupowego coachingu językowego, na sesjach stacjonarnych lub online.
Należę do globalnego zespołu licencjonowanych trenerów NeuroLanguage® Coaching, w ramach którego realizuję w Polsce warsztaty certyfikacyjne NeuroLanguage® Coaching Certification adresowane do nauczycieli języków obcych oraz NeuroLanguage® Communication skierowane do nauczycieli, trenerów, specjalistów z branży HR – obydwa akredytowane przez ICF USA..
Pomagam tworzyć kulturę uczenia się języków obcych w organizacjach projektując i realizując strategię szkoleniową spójną z kierunkiem rozwoju biznesu – od rozmów strategicznych, poprzez pracę coachingową i warsztatową, po określenie skuteczności podjętych działań rozwojowych.
Tworzę wciąż ewoluujący cykl autorskich warsztatów rozwojowych, w których czerpię z najnowszych wyników badań nad mózgiem. Jest on owocem moich wieloletnich obserwacji siebie i ludzi, z którymi pozostaję w relacjach – zarówno biznesowych, jak i prywatnych.
Jego przewodnim elementem jest myśl, w której z każdą chwilą utwierdzam się coraz bardziej

„Im lepiej rozumiemy siebie jako osoby uczące się i będące w procesach zmiany,
tym skutecznej się uczymy i tym efektywniej potrafimy wspierać innych w ich rozwoju.”

Reprezentuję firmę Efficient Language Coaching w Polsce.
Współpracuję z Wydziałem Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej, gdzie od roku 2018 w ramach studiów podyplomowych Coaching w biznesie prowadzę blok zajęć

„Wprowadzenie do procesów uczenia się i zmiany w oparciu o neuronaukę”.

Moje serce cieszy się z widzenia i czucia po swojemu. Bardzo często to, co dostrzega utrwalam za pomocą aparatu fotograficznego. Przeglądam się w świecie. Przeglądam się w drugim człowieku. Moje zdjęcia obejrzysz na stronie #PrzeglądamSięWTobie

Inni o mnie

Ten proces to znacznie więcej niż nauka języka angielskiego. Tutaj nie ma miejsca na standardowe, powierzchowne odpowiedzi. W pracy z Katarzyną zaczynasz jakby łączyć się ze sobą, takim prawdziwym i na początku jesteś wręcz zdziwiony tym, co mówisz. To proces uczenia się samego siebie, tego, jak wyrażać siebie prawdziwego i to w dodatku w języku obcym.

Artur, właściciel spółek

If you are looking for language learning support of the highest standard, Kate is the best possible choice. I do recommend Kate as a person who facilitates the improvement of your language skills to the level that seemed to be totally unattainable to you.

Rafał, Manager Application Technology

Kasia H-A – mistrzyni w uczeniu innych języka coachingowo na takim poziomie i z takimi efektami, że traktuję to w kategoriach magii.

 

Katarzyna, Coach ICC, Konsultant ds. zarządzania zmianą

WYBIERZ dogodny termin i umów się

Telefon: 509 422 022

e-mail: kontakt@katarzynahylinska.com

Godziny pracy

Od poniedziałku do piątku 9:00 – 16:00

Coaching i warsztaty

Wybierz dogodny dla siebie termin